Žygių mėgejams
ir profesionalams

Kruopšiai parinktų avalynės techninių savybių dėka, TREK-KING linijos batai tinkami skirtingo sudėtingumo paviršiams ir žygiams – nuo laisvalaikio pasivaikščiojimų gamtoje iki vidutinio sudėtingumo trekingo žygių ir tam tikrais atvejais net ilgesnių, sunkesnių maršrutų. Dėl unikalių gamyboje pritaikytų technologinių ir dizaino sprendimų, šios kolekcijos avalynė lengva, itin patogi ir prisitaikanti prie skirtingų pėdos tipų/formų – tai užtikrina maksimalų komfortą ir minimalų pėdos nuovargį žygių metu.

Visos reikalingiausios
techninės savybės

DAKARO ODA: Stora, specialiai aliejuota natūrali karvės oda, naudojama avalynės išorėje, užtikrina, kad batai būtų atsparūs nusidėvėjimui, prisitaikantys prie pėdos formos, nereikalautų sudėtingos priežiūros. Bet kokie atsiradę odos spalvos pakitimai yra dėl natūralių pačios odos savybių.

ATSPARUMAS VANDENIUI: Spo-Tex ir Sympatex membranos dėl savo techninių savybių nepraleidžia vandens, tačiau užtikrina pakankamą pralaidumą orui, tad pėda lieka sausa ir gali kvėpuoti.

POLIURETENO PADAI: Poliuretenas yra itin lengva medžiaga, kuri dėl sudėtyje esančių mikro oro burbuliukų suteikia avalynės padams ne tik lengvumą, bet ir lankstumą bei sugeria padui tenkančius smūgius (shock absorption).

TREK-KING kolekcijos avalynės dydžių skalė – 36-47 dydžiai.

DOMINA MAŽMENINĖ PREKYBA GRISPORT AVALYNE? SUSISIEKITE:

R. Giniočio įmonė Rimlina
info@rimlina.lt
+370 615 22136

Kalnėnų g. 27, Mažeikiai, LT-89144