Pažangiausi
sprendimai

EXPLORER linijos trekingo avalynė su unikalia, vandeniui atsparia bato konstrukcija, įkūnija pažangiausias Grisport gamybos technologijas. Avint šios kolekcijos batus, žygeiviai ir kiti sudėtingesnių ėjimo sąlygų entuziastai gali būti užtikrinti maksimaliu batų atsparumu aplinkos poveikiams, laisvu pėdos kvėpavimu ir išskirtiniu komforto pojūčiu net ilgiausiose ir sunkiausiose kėlionėse.

Pažangiausios
technologijos

VANDENIUI ATSPARI KONSTRUKCIJA – Unikalių Spo-Tex ir Sympatex membranų dėka, EXPLORER batų linija pasižymi ne tik ilgalaikiu atsparumu vandeniui, bet ir puikiu pralaidumu orui. Ypatinga bato konstrukcija ir sujungimai užtiktina daug geresnę izoliaciją nuo bet kokių pratekėjimų į bato vidų. Visos EXPLORER batų gamyboje naudojamos medžiagos, įskaitant odą, pereina detalius testavimus – taip užtikrinamas maksimalus atsparumas vandeniui ir minimalus drėgmės įgėrimas.

Paminkštintas, tvirtas bato aulas • Plieninės užvarsčių kilpos – atsparios aplinkos poveikiui ir nusidėvėjimui ir itin patogios batų užvarstymui • Orui pralaidžiu specialiu porolonu paminkštintas bato liežuvis, prisitaikantis prie pėdos ir kulkšnies • Trigubo tankumo neslystantys Vibram padai •  Tvirta kulkšnies apsauga • Kvėpuojantis, vandeniui atsparus pamušalas.

EXPLORER kolekcijos avalynės dydžių skalė – 36-47 dydžiai.

DOMINA MAŽMENINĖ PREKYBA GRISPORT AVALYNE? SUSISIEKITE:

R. Giniočio įmonė Rimlina
info@rimlina.lt
+370 615 22136

Kalnėnų g. 27, Mažeikiai, LT-89144