Aukščiausi
gamybos standartai

Daugiau nei 40m. patirties, nuoseklūs gamykliniai testavimai, gamybos inovacijos ir dėmesys detalėms – kertiniai aspektai, kurie užtikrina maksimalų Grisport avalynės patogumą, kokybę ir avėjimo komfortą.

Pagaminti iš geriausios odos

Premium kokybės oda

Grisport avalynė gaminama iš vandeniui atsparios įvairios aukštos kokybės odos: versta, vaškuota, nabuko bei kitų tipų oda pereina aukštų standartų patikros testus prieš naudojant ją batų gamybai. Odos storis varijuoja tarp 2 – 2.2 mm.O

Atsparūs vandeniui ir kvėpuojantys

Atsparūs vandeniui ir kvėpuojantys

Visi Grisport batai – skirti darbui, kasdieniam ar kalnų vaikščiojimui – yra atsparūs vandeniui. Šią savybę užtikrina gamyboje naudojamos vandeniui atsparios tačiau orui pralaidžios membranos, odos bei batų siūlės iš specialios medžiagos.

Pritaikyti kiekvienai pėdai

Pritaikyti kiekvienai pėdai

Grisport avalynė gamybos proceso metu pereina daugybę testavimo etapų, simuliuojant žingsniavimą skirtingų formų pėdomis. Taip galutiniam klientui užtikrinamas maksimalus avėjimo komfortas ir minimalus pėdų nuovargis.

Dėmesys detalėms

 

Maksimalaus pėdų komforto avint batus skirtus ilgiems žygiams ir netolygiems paviršiams būtų neįmanoma užtikrinti be preciziško dėmesio visoms avalynės detalėms. Nuo neslystančių Vibram® padų, kulnų apsaugos, ergonominių vidpadžių, vandeniui atsparių membranų iki greitai ir patogiai užsirišančių, neplyštančių batų užvarsčių – Grisport batuose viskas apgalvota tam, kad Jūs galėtumėte tiesiog mėgautis laisvalaikiu gamtoje.

Grisport avalynės pamušalai ir membranos

gritex-logo-web-transparent

Grisport sukurta Gritex® vandeniui nepralaidi membrana leidžia batui kvėpuoti, išlaikydama atsparumo vandeniui savybę. Gritex® membrana avalynei suteikia iki keturių valandų apsaugą nuo lietaus ir sniego, šaltomis oro sąlygomis pėdoms užtikrindama šilumą, o šiltomis – leisdama joms laisvai kvėpuoti.

spotex-logo-web-transparent

Originalūs vandeniui nepralaidūs Spo-Tex® pamušalai neleidžia sniegui ar lietui patekti į bato vidų, tačiau dėl savo poromerinės struktūros leidžia pėdai kvėpuoti, praleisdami orą į išorę pro tūkstančius mažų mikroporų. Rezultatas – šiltos ir sausos pėdos, nepaisant to kaip šalta ir šlapia lauke.

sympatex-logo-web-transparent

Sympatex® yra beporė membrana, kuri “nematomai” įsiūnama tarp išorinės bato medžiagos (odos ar tekstilės) ir bato pamušalo. Ši itin lengva, lankstumu (iki 300% tamprumas), atsparumu vandeniui bei oro pralaidumu pasižyminti membrana užtikrina apsaugą nuo atšiaurių oro sąlygų bei savo terminėmis savybėmis garantuoja aukščiausią komfortą, reikalingą užsiimant sportu ir kita aktyvia veikla gamtoje.

cordura-logo-web-transparent

Cordura® specializuotas nailono audinys naudojamas Grisport trekingo avalynėje dėl savo tvirtumo, atsparumo vandeniui, plyšimui bei trinčiai savybių, kurios leidžia užtikrinti batų ilgalaikiškumą.

Vibram padai

 

Patentuota avalynės padų technologija Vibram sukurta alpinizmui, tad užtikrina maksimalų padų sukibimą su bet kokiu paviršiumi ir užkerta kelią slydimui. Dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo temperatūrų pokyčiams Vibram padai naudojami alpinistų, darbo, karinei ir kt. specifinei avalynei, reikalaujančiai atitikimo aukščiausiems kokybės standartams bei prisitaikymo prie įvairių gamtinių bei vidaus sąlygų.

Support System®

 

Support System® – Grisport patentuota itin efektyvi kulno sutvirtinimo sistema, sukurta siekiant užtikrinti maksimalią pėdos kontrolę bet kokiame judėjimo etape. Avint batus su Support System® visada jausitės patogiai ir užtikrintai dėl kiekvieno žingsnio.