Nuo rankų darbo avalynės iki
pasaulinio prekės ženklo

Grisport prekės ženklas gimė 1977 m. Italijoje, broliams Graziano ir Mario Grigolato nusprendus, jog laikas savo žinias, patirtį ir aistrą panaudoti specializuotų rankų darbo trekingo ir aktyvaus laisvalaikio batų gamybai.

Per 40 su virš veiklos metų, Grisport specializacija, investicijos į pasaulinio lygio technologijas, inovacijos gamybos linijose ir nuolatiniai gamybiniai testavimai pelnė prekės ženklą pirmaujančias pasaulines pozicijas trekingo ir aktyvaus laisvalaikio avalynės rinkoje.

Ilgametė patirtis ir nuolatinės naujovės

Daugiau nei 40 m. veiklos metų specializuotoje trekingo avalynės rinkoje leido Grisport sukaupti neįkainojamos gamybinės patirties, kuri, kartu su nuolatiniais testavimais ir inovacijomis gamybos technologijose, yra esminiai veiksniai  leidžiantys rinkai nuolat pristatyti aukščiausios kokybės klasės avalynės modelius.

Visas Grisport kolekcijas vienija prekės ženklo pažadas kurti patogią avalynę. Tęsėdami šį pažadą, Grisport yra sukūrę daugiau nei 5000 skirtingų avalynės modelių, kurių visi pasižymi ne tik stilingais ir patogiais dizainais, bet ir moderniausiomis technologinėmis savybėmis.

DOMINA PREKYBA GRISPORT AVALYNE? SUSISIEKIME

R. Giniočio įmonė Rimlina
info@rimlina.lt
+370 615 22136
Kalnėnų g. 27, Mažeikiai LT-89144